Įvykių kalendorius:

Kalendorius

<< GEGUŽĖ 2019 >>
P A T K P S S
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Ieškoti

Žengte į edukaciją! Naujos programos Paveikslų galerijoje

Data: 5 LAPKRITIS 2018 00:00 - 31 KOVAS 2019 00:00

 

Paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune,

 

Rūpintis aplinka, keisti pasaulį, statyti tiltus ir jungtis prie atviro muziejaus „be sienų“ kviečia „Mažosios istorijos“ – bendruomenių platforma, įsikūrusi Paveikslų galerijos trečiajame aukšte.

Edukacinė programa „Parodos kodas“.

Atraskite smagaus potyrio muziejuje kodą! Apsilankymas parodoje gali būti informatyvus, linksmas, o kartais net ir keliantis iššūkius užsiėmimas. Būtent šiuos visus elementus ir jungia „pabėgimo kambario“ principu sukurta edukacinė programa „Parodos kodas“.

Edukacija siūlo: aktyvų, pilną galvosūkių ir užduočių potyrį, kurio metu mokysimės „skaityti“ eksponatus, pastebėti kiekvieną detalę, ieškoti tekstuose paslėptos informacijos ir galiausiai atrasti raktą – ne tik į išėjimą, bet ir į naują, smagų parodos suvokimą.

Edukacija nesiūlo: pasyviai klausytis ir sukti ratus aplink neliečiamus eksponatus.

Edukacija skirta: tiems, kurie nori išbandyti savo jėgas intelektualiai, kūrybiškai bei dirbant komandose, tiems, kurie domisi biologija, medžiais, menu ir pilietiškumu (edukacija vyksta parodoje „Nukirstas miestas – persodintas žmogus“), tiems, kuriems apsilankymas muziejuje ir susidūrimas su jo eksponatais yra naujas iššūkis, tiems, kurie čia lankosi dažnai, bet nori patirti parodą nauju, linksmu ir įtraukiančiu būdu!

Būtina išankstinė registracija tel.: +370 64503248
Programa skirta vaikams nuo 10 metų amžiaus, bet puikiai subalansuota ir suaugusiems.
Programa vyks iki kovo 31 d.

  

Edukacinė programa „Medžiai ir mes“

Ikimokyklinio, pradinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams.

Kuo mes ir medžiai panašūs? Kodėl svarbu darniai sugyventi ir jautriau žvelgti į aplinką? Edukacija „Medžiai ir mes“ kviečia į šiuos klausimus atsakyti kūrybiškai! Edukacinė programa pasitelkiant meną siūlo ne tik smagiai atskleisti medžių paslaptis ir skirtybes, išmokti juos atskirti iš lapų sandaros, bet ir lavinti vaizduotę. Įgytas žinias išmėginsime atlikdami kūrybiškas užduotis ir dirbdami komandomis. Išbandysime ir mums nežinomą, bet Anglijoje populiarų žaidimą su kaštonais „Konkerį“ (angl. Conkers). Alternatyvi pamoka sujungia botanikos, meno ir pilietiškumo temas. Jos metu pažinsime ne tik medį, bet ir save. Mokysimės dažniau išgirsti ne tik lapų šlamesį, bet ir kitą, klausyti, kalbėti ir augti kartu, kaip tai daro medžiai.

Vadovė – Agnė Taliūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel. 37 22 94 75; 
+370 645 032
48
Užsiėmimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui – 2,00 EUR, suaugusiam – 4,00 EUR, lydinčiajam grupę – lankymas nemokamas.
Programa vyks iki kovo 29 d.

 

Edukacinė programa „#Prasminga #gamtos fotografija“

Vyresnio mokyklinio amžius vaikams, studentams, jaunimui.

Turbūt kiekvienas esame fiksavę saulėlydį ar rudenio išmargintus lapus ir tai pateikę įvairiuose socialiniuose tinkluose. Instagrame su grotažyme „gamta“ galime rasti daugiau nei 400 milijonų įrašų. Tačiau kodėl išpopuliarėjo gamtos fotografijos žanras? Edukacinė programa kviečia grįžti į XIX a. – laikus, kai Instagramas dar neegzistavo, o fotografija žengė pirmuosius žingsnius.

Užsiėmimo metu sužinosime, kaip fotografija tapo aktyvia, realius pokyčius skatinančia priemone, ir kelsime klausimus: ar fotografija tik sustabdo akimirką? ar ji gali pakeisti pasaulį? Jungdami meno ir aplinkosaugos temas, kviesime kūrybiškai pažvelgti į gamtos fotografiją, o grotažymę naudoti kaip prasmingą žinutę.

Vadovė – Agnė Taliūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel. 37 22 94 75; 
+370 645 03248
Užsiėmimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui – 2,00 EUR, suaugusiam – 4,00 EUR, lydinčiajam grupę – lankymas nemokamas.

Programa vyks iki kovo 29 d.

 

 

Daugiau informacijos: galerija.besienu@gmail.com  

www.besienu.com