Kviečiame dalyvauti konkurse „Aš ir mano muziejus“

Šiais metais, 35-ąjį kartą minint Tarptautinę muziejų dieną, ICOM organizuoja fotokonkursą „Aš ir mano muziejus“. Muziejų gerbėjai iš viso pasaulio kviečiami švęsti Tarptautinę muziejų dieną drauge su mumis. Reikia tik paimti specialiai šiai progai sukurtą emblemą, nusifotografuoti (vienam ar su draugais) savo mylimiausiame muziejuje ir iki balandžio 22 d. atsiųsti nuotrauką adresu imd@icom.museum.

Nugalėtojo (-ų) laukia dovana – 300 eurų vertės „Nepaprasta muziejų dovanų dėžutė“, pilna įvairiausių daiktų iš geriausių pasaulio muziejų parduotuvių!

Norintys dalyvauti konkurse specialią emblemą ras: M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, M. Žilinsko dailės galerijoje, Velnių muziejuje, Paveikslų galerijoje, Istorinėje LR Prezidentūroje.

Kaip dalyvauti?

1. Nusifotografuoti (vienam ar su draugais) bet kokiame pasaulio muziejuje ar prie jo – nuotraukoje būtinai turi matytis 35-osios Tarptautinės muziejų dienos emblema! (Dalyvis turi būti ne jaunesnis nei 16 metų amžiaus – jei fotografuojasi grupė žmonių, bent vienas jų turi būti ne jaunesnis nei 16 m.)

2. Užpildyti registracijos formą – tik anglų, prancūzų arba ispanų kalba!

3. Nuotrauką (jpg formatu) bei registracijos formą siųsti elektroniniu paštu imd@icom.museum vėliausiai iki 2012 m. balandžio 22 d. vidurnakčio Prancūzijos laiku.

4. Nugalėtojas bus renkamas dviem etapais: pirmajame etape ICOM Generalinis sekretoriatas atrinks 35 fotografijas. Antrajame etape tarptautinė muziejų žiuri komisija balsuos ir išrinks vieną iš šių 35-ių. Rezultatai bus paskelbti Tarptautinę muziejų dieną – gegužės 18-ąją – Facebook‘o IMD profilyje, nurodant tik fotografo vardą, tautybę bei muziejaus pavadinimą. Prizas bus siunčiamas paštu registracijos formoje nurodytu adresu (pašto išlaidas sumokės ICOM).

5. Būkite originalūs ir kūrybingi! Renkant nugalėtoją bus atsižvelgiama į šiuos kriterijus: emblemos matomumas; vietos ir pozos originalumas; nuotraukai pozuojančiųjų entuziazmas bei energija. Tad išsirinkite neįprastą tašką, būkit kūrybingi ir fotografijai paieškokite dinamiškų, entuziastingų objektų!

 

Visą informaciją apie konkursą ir jo sąlygas anglų kalba rasite čia:

http://network.icom.museum/imd2012/imd-2012/me-in-my-museum-photo-contest.html