Norinčių surengti parodas dėmesiui

 

Keramikos muziejus Kaune kviečia visų sričių menininkus teikti paraiškas 2015 m. parodoms ir projektams iki spalio 10 d.

2015 m. Keramikos muziejus atveria ypatingas renesansinio Kauno Rotušės rūsio erdves šiuolaikinio meno parodoms rengti. Plėsdamas keramikos ribas ir ieškodamas netikėtų jungčių, muziejus kviečia teikti paraiškas ne tik profesionalius keramikus, bet ir kitų sričių menininkus, kurių kūryba formaliai siejasi su erdve (skulptūra, instaliacija, performansas), žemės prigimties medžiagomis (molis, smėlis, akmuo ir pan.), o idėjiškai – su kasdienybės kultūra.

Šiuolaikinio meno parodoms skiriamos trys muziejaus salės: 100 m², 45 m² ir 14 m² karceris. Skliautuotos erdvės bei atnaujinta ekspozicinė įranga ir apšvietimas puikiai tinka instaliacijoms, mini performansams. Yra techninės galimybės eksponuoti video ir garso kūrinius.

Paraiškas gali teikti tiek menininkai, tiek parodų kuratoriai.

Užpildytų paraiškų formų ir vizualinės informacijos laukiame iki 2014 spalio 10 d. el.paštu:  keramikos.muziejus@gmail.com

Kontaktai pasiteiravimui: Auksė Petrulienė, Keramikos muziejaus vadovė, tel. 8 612 44272, el.paštas: keramikos.muziejus@gmail.com

Paraiškos forma