PARDUOTUVĖS

M. K. ČIURLIONIO DAILĖS MUZIEJUS

V. Putvinskio g. 55, LT-44248 Kaunas

„Meno kioske“ prekiaujama leidiniais apie M. K. Čiurlionį (albumais, monografijomis, užsienyje vykusių parodų katalogais), o taip pat apie Lietuvos dailę ir dailininkus. Parduodama literatūra apie Lietuvos tarpukario meną, kultūrą, architektūrą, lietuvių liaudies meną. Čia galima rasti ir turistams skirtų knygų apie Lietuvą, Kauną.

Meno kioskas“ – vienintelė vieta, kurioje labai platus M. K. Čiurlionio kūrinių gaidų, muzikos įrašų, išleistų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pasirinkimas. Muziejaus lankytojai gali įsigyti atvirukų, parodų plakatų, M. K. Čiurlionio kūrinių reprodukcijų, originalių suvenyrų.

VELNIŲ MUZIEJUS

V. Putvinskio g. 64, LT-44211 Kaunas

„Velnių“ muziejus prekiauja originaliais, šmaikščiais suvenyrais, keramikos, stiklo, medžio, gintaro dirbiniais, atvirutėmis, leidiniais. Lankytojai gali pasirinkti nuo pigių, mažų, muziejų priminsiančių pakabukų, monetų, ženkliukų iki autorinių dailininkų darbų: puošnių gintaro papuošalų, Užgavėnių kaukių, grafikos darbų. Žaismingi, patrauklūs porceliano puodeliai, stiklo taurelės, keramikiniai bokalai gali tapti ne tik prisiminimu apie aplankytą muziejų, bet ir netikėta dovana.
Pasiteiravimui tel. 8 37 221587