A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus

 

EDUKACINĖS PROGRAMOS


LIETUVI, KELK!

(5–12 kl. mokiniams)
Lietuvos Respublikos šimtmečio išvakarėse Antano Žmuidzinavičiaus namai svetingai atveria duris ir kviečia moksleivius artimiau susipažinti su dailininko Antano Žmuidzinavičiaus gyvenimu, kūryba ir visuomenine veikla. Autentiškoje, tarpukariu statytų, memorialinių namų aplinkoje išgirsite pasakojimus, kurie jus nukels į XX a. pradž. Įvykių kaleidoskope keisis vietos ir datos: kalbėsime apie Pirmąją lietuvių dailės parodą, keliones į JAV, Šaulių sąjungą, skautus. Sužinosite, kodėl daugelį darbų dailininkas pasirašinėjo Antano Žemaičio slapyvardžiu, kodėl jis yra laikomas vienu iš garsiausių Lietuvos peizažo virtuozų, kaip galima pavaizduoti Vytį peizaže, kodėl Prezidentas Antanas Smetona lankydavosi pas Žmuidzinavičius, išgirsite kaip skamba A. Žmuidzinavičiaus sukurti patriotiniai eilėraščiai.
Trukmė: 45 min. Mokinių skaičius: nuo 10 iki 25. (didesnės grupės nėra priimamos dėl nedidelės memorialinių namų erdvės). 
Vadovė – Giedrė Grinkevičiūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel.: 37 22 94 75, 
mkc.info@ciurlionis.lt
Užsiėmimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui – 2,00 EUR, suaugusiam – 4,00 EUR, lydinčiajam grupę – lankymas nemoka­mas.