Trumpalaikės edukacinės programos

 

Be ilgalaikių edukacinių programų M. K. Čiurlionio dailės muziejuje vyksta ir trumpalaikės specialiosios edukacijos, organizuojamos galerijose vykstančių parodų, renginių metu.

 

Paveikslų galerijoje, K. Donelaičio g. 16, Kaune

Edukacinė programa Medžiai ir mes

(ikimokyklinio, pradinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams) 
Kuo mes ir medžiai panašūs? Kodėl svarbu darniai sugyventi ir jautriau žvelgti į aplinką? Edukacija „Medžiai ir mes“ kviečia į šiuos klausimus atsakyti kūrybiškai! Edukacinė programa pasitelkiant meną siūlo ne tik smagiai atskleisti medžių paslaptis ir skirtybes, išmokti juos atskirti iš lapų sandaros, bet ir lavinti vaizduotę. Įgytas žinias išmėginsime atlikdami kūrybiškas užduotis ir dirbdami komandomis. Išbandysime ir mums nežinomą, bet Anglijoje populiarų žaidimą su kaštonais „Konkerį“ (angl. Conkers). Alternatyvi pamoka sujungia botanikos, meno ir pilietiškumo temas. Jos metu pažinsime ne tik medį, bet ir save. Mokysimės dažniau išgirsti ne tik lapų šlamesį, bet ir kitą, klausyti, kalbėti ir augti kartu, kaip tai daro ir medžiai. 
Vadovė 
  Agnė Taliūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel.: 37 22 94 75; +370 645 03248
Užsiėmimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui – 2,00 EUR, suaugusiam – 4,00 EUR, lydinčiajam grupę – lankymas nemoka­mas.

Edukacija vyksta II–V nuo 11 iki 17 val.
Daugiau informacijos: galerija.besienu@gmail.com

 

Edukacinė programa „#Prasminga #gamtos fotografija“

(Vyresnio mokyklinio amžius vaikams, studentams, jaunimui)
Turbūt kiekvienas esame fiksavę saulėlydį ar rudenio išmargintus lapus ir tai pateikę įvairiuose socialiniuose tinkluose. Instagrame su grotažyme „gamta“ galime rasti daugiau nei 400 milijonų įrašų. Tačiau kodėl išpopuliarėjo gamtos fotografijos žanras? Edukacinė programa kviečia grįžti į XIX a. – laikus, kai Instagramas dar neegzistavo, o fotografija žengė pirmuosius žingsnius. Užsiėmimo metu sužinosime, kaip fotografija tapo aktyvia, realius pokyčius skatinančia priemone, ir kelsime klausimus: ar fotografija tik sustabdo akimirką? ar ji gali pakeisti pasaulį? Jungdami meno ir aplinkosaugos temas, kviesime kūrybiškai pažvelgti į gamtos fotografiją, o grotažymę naudoti kaip prasmingą žinutę.
Vadovė – Agnė Taliūtė
Dėl užsiėmimų laiko būtina išankstinė registracija: tel. 37 22 94 75; +370 645 03248
Užsiėmimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikui – 2,00 EUR, suaugusiam – 4,00 EUR, lydinčiajam grupę – lankymas nemokamas.

Edukacija vyksta II–V nuo 11 iki 17 val.
Daugiau informacijos: galerija.besienu@gmail.com

 

Edukacinė programa parodoje „Kūrinio genomika“.

Programos metu edukatorė Eglė Velaniškytė jums atskleis kūrybos proceso paslaptis, sužinosite, kiek kūrinio atsiradimui gali būti svarbus aplinkos poveikis, pamatysite kūrinio atsiradimo aplinkybes, priežastis, vystymosi periodus. Kiekvienas galėsite sukurti savo koliažą iš patirtų įspūdžių, prisiminimų bei nuotaikų.
Programa tinkama įvairaus amžiaus lankytojams: nuo darželinukų iki senjorų.

Prašome grupes registruoti iš anksto I–V nuo 9 iki 16 val. tel. (8 37) 22 94 75.
Užsiėmimai vyksta II–V nuo 11 iki 17 val., iki gegužės 24 d.